تلفن های تماس جهت هماهنگی و مشاوره:

تلفن های تماس جهت هماهنگی ومشاوره:

09196037481

01132532829

خدمات اسباب کشی منزل

در هر اسباب کشی مراحلی وجود دارد که باید تمامی این مراحل به خوبی انجام شود تا کوچکترین آسیبی به اسباب وارد نشود.

در یک اسباب کشی باید مسافت حمل اسباب مورد توجه قرار گیرد. اگر جا به جایی شما در مسافت کمی انجام می شود نوع خدماتی که برای این اسباب کشی نیاز دارید بسیار متفاوت تر از زمانی است که شما مسافت طولانی مثلا بین دو شهر را جا به جا می شوید.

بسته بندی اسباب

در هر مدل از اسباب کشی ، اولین نکته و مرحله، بسته بندی اسباب است. شما می توانید اسباب را خودتان بسته بندی کنید اما باید اصول بسته بندی هر اسباب یا اثاثیه را بدانید. مثلا زمانی که شما مواد غذایی را بسته بندی می کنید باید بدانید که چه اصولی را باید رعایت کنید. برخی از مواد غذایی وقتی به مدت طولانی خارج از یخچال بمانند خراب می شوند.

در ابتدای بسته بندی اثاثیه باید تفکیک وسایل را انجام بدهید. اسباب شکستنی را در یک جا و با توجه به رعایت اصول بسته بندی آنها جداگانه بسته بندی شوند و ..

این را باید بدانید که اسباب بزرگتر هم نیاز به بسته بندی دارند. مثلا یخچال و یا مبل برای اینکه در بین حمل اثاثیه آسیب نبیند باید بسته بندی مخصوص خود را داشته باشند.

بعد از اینکه بسته بندی و تفکیک اسباب صورت گرفت باید این اسباب حمل شوند. اولین بخش در حمل اثاثیه انتخاب ماشین باربری است.

انتخاب ماشین اسباب کشی

یکی دیگر از مسائلی که در حمل اثاثیه و اسباب کشی بسیار مهم است انتخاب نوع ماشین برای حمل اثاثیه است. شما باید به میزان بار خود توجه کنید. ماشین اسباب کشی باید به اندازه اسباب شما باشد. استفاده از ماشین کوچکتر شما را در خطر آسیب دیدن اثاثیه تان می گذارد و شاید لازم باشد که چندین بار رفت و آمد داشته باشید. برعکس این موضوع هم وجود دارد در صورتی که ماشین حمل اثاثیه بزرگتر از میزان اسباب و و سایل شما باشد هم هزینه شما را افزایش می دهد و هم ممکن است اسباب شما در حین حمل و نقل آسیب ببیند. پس باید با توجه به میزان اسباب خود ماشین باربری را انتخاب کنید.

بعد از اینکه ماشین مورد نیاز خود را انتخاب کردیم وارد مرحله حمل اثاثیه به داخل ماشین خواهیم شد.

حمل اثاثیه به داخل ماشین

بیشترین آسیب اسباب دراین بخش اتفاق می افتد. شما باید بدانید که هر وسیله را چگونه باید جا به جا کرد. هر وسیله ای برای انتقال و پایین آوردن از پله و آسانسور نیاز به اصولی دارد که باید رعایت شود.

بهتر است ابتدا اسباب بزرگتر را وارد ماشین کنید و اسباب کوچک غیر شکستنی را بین اسباب بزرگتر قرار دهید. این نوع چیدمان اسباب منزل در ماشین به شما کمک می کند تا میزان بیشتری از اسباب را در یک ماشین جا دهید. علاوه بر این پر شدن و نداشتن فضای خالی بین اسباب باعث می شود تا احتمال ضربه دیدن آنها به هنگام حمل و نقل نیز کاهش پیدا کند. البته این چیدمان نباید به گونه ای باشد که اسباب به هم فشار بیاورند و باعث آسیب دیده شوند.

حمل اثاثیه منزل

بعد از اینکه چیدمان اسباب منزل در ماشین به اتمام رسید باید از محکم بودن جای اسباب مطمئن شد. بعد از اینکه مطمئن شدید اسباب از جای خود تکان نمی خورد می توانید اثاثیه خود را حمل کنید. راننده ماشین باید با توجه به اینکه بار او چیست سرعت خود را تنظیم کند. مطمئنا هنگامی که ماشین دارای بار شکستنی است باید با سرعت کمتری حرکت کند و به تمامی دست اندازها توجه کافی داشته باشد.

رانندگان ما همیشه جانب احتیاط را رعایت میکنند و حداکثر سرعت برای هر نوع بار را می دانند و رعایت می کنند.

حمل اثاثیه به داخل خانه

بعد از اینکه به محل مورد نظر رسیدید باید اسباب را به داخل خانه ببرید. بهترین زمان برای نظافت محل جدید قبل از ورود اسباب به منزل است. بهتر است قبل از جا به جایی محل جدید را تمیز کنید زیرا هنگامی که اسباب وارد منزل جدید می شود آنجا را شلوغ می کند و نظافت را سخت می کند. در عین حال اگر منزل تمیز باشد می توان بسیاری از وسایل را همان روز چید و فقط وسایل کوچک و داخل کمد و کابینت را برای بعد گذاشت. اگر به هنگام بسته بندی به تفکیک بسته بندی را انجام داده باشید و برای هر جعبه یا بسته اطلاعات کافی نوشته باشید به راحتی می توانید چیدمان منزل جدید را انجام دهید. برای ابتدای کار بهتر است اول مکان اسباب بزرگتر را مشخص کنید در آن صورت اسباب کوچکتر به خودی خود جایشان مشخص می شود. بعضی از وسایل برقی بعد از جا به جایی نباید تا چند ساعت روشن شوند و به برق زده شوند (مانند یخچال) حتما حواستان به این موارد باشد.

صحبت آخر
شرکت تمام کار با رعایت تمامی اصول هنگام اسباب کشی و حمل نقل می تواند بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار دهد تا شما اسباب کشی راحتی داشته باشید. می توانید کل پرسه جا به جایی را به متخصصین ما بسپارید و با خیال راحت تنها ناظر این جا به جایی باشید. همکاران ما تمامی خدمات را از صفر تا صد آموزش دیده اند و نگرانی را برای شما کم می کنند.

باربری در مازندران، باربری مازندران شوش،باربری مازندران اردبیل،آدرس باربری مازندران در تهران،باربری بابل،باربری ساری،باربری بابلسر،باربری آمل،باربری قائمشهر،اتوباربری در مازندران،باربری مازندران همدان،حمل اثاثیه منزل مازندران،باربری اطمینان بار مازندران،باربری شیرگاه،اسباب کشی قائمشهر،باربری دربابلسر،اثاث کشی بابلسر،حمل اثاثیه منزل مازندران،اثاث کشی تخصصی،اثاث کشی در بابل،اسباب کشی بابل،اثاث کشی در ساری،اسباب کشی ساری،باربری در محمودآباد،خدمات اسباب کشی و حمل ونقل در مازندران،شرکت باربری در مازندران،آدرس باربری در مازندران

 

Template Design:Dima Group