تلفن های تماس جهت هماهنگی و مشاوره:

تلفن های تماس جهت هماهنگی ومشاوره:

09196037481

01132532829

باربری و اتوباربری محمود اباد ,  ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.

 

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09113159377

اتوباربری محمود اباد , تجربه ای دشوار و برای بعضی ها خاطره انگیر باشد . خاطره انگیز بودن یک اثاث کشی یا اسباب کشی نیازمند تخصص و یک برنامه ریزی دقیق می باشد. که باربری ایران زمین با ایجاد یک برنامه ریزی دقیق برای انجام صفر تا 100 کار این کار را برای شما به عمل و آماده است. صحیح ترین خدمات اتوبار باربری در سطح استان مازندران را برای شما به وجود بیاورد.

 

 

حمل بار و اثاثیه منزل

 

حمل بار و اثاثیه منزل

 

ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته توسط کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچگونه محدودیت در سراسر تهران صورت می پذیرد.

 

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل

 

بسته بندی اثاثیه منزل

 

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل از جمله تخصص های ما می باشد که باعث می شود شما تمام مراحل اسباب کشی را به تیم ما بسپارید و سریع تر به خانه جدید منتقل شوید.

 

باربری ارزان

 

باربری ارزان

 

باربری و اتوباربری محمود اباد به عنوان یکی از باربری های مجاز مازندران تمامی نعرفه و هزینه های جابجایی اثاثیه منزل و کالا را زیر نظر قیمت اتحادیه ارائه میدهد و بی شک قیمت باربری ایران زمین مناسب ترین قیمت جابجایی شما عزیزان خواهد بود.

 

 

 

ایران زمین  شرکتی متعهد به مشتریان

به عنوان یک شرکت باربری مازندران ، دلسوزانه به مشتریان خود توجه می کنیم و برای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان با روشهای تماماً اصولی مجدانه تلاش میکنیم.

برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده مینماییم. برای راحتی شما عزیزان در باربری، فروش آنلاین لوازم بسته بندی را در قسمت فروشگاهی سایت باربری ایران زمین  راه اندازی کردیم.

ساختار شرکت ما و استراتژی باربری مازندران ـ ایران زمین  به اینگونه است که همواره در مراحل کارمان از شروع تا پایان شفافیت و پاسخگویی به مشتریان را رعایت نماییم.

 

باربری منظم و سر وقت

زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکت باربری ایران زمین بار غنیمت است. تمامی مراحل در باربری ایران زمین به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.
 
 

باربری قابل اعتماد

ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.
 

 

 


شعار ما کار ماست

 

حمل تخصصی اثاثیه منزل، مبلمان، کالاهای تجاری و اداری با کادری مجرب و حرفه ای

 

با نازلترین قیمت و قیمت توافقی

 

با بهترین کیفیت کاری

 

به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل

 

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری 09113159377

 

.

 

.

 

.

 

مازندران

 

تماس با ما

 

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق راه های زیر ، تماس حاصل فرمایید .

 

شرکت خدماتی تمام کار ایران زمین

 

بابل – میدان دانشگاه – دانش 20

 

09113159377

 

Template Design:Dima Group