تلفن های تماس جهت هماهنگی و مشاوره:

تلفن های تماس جهت هماهنگی ومشاوره:

09196037481

01132532829

باربری شبانه روزی محمود اباد , ارائه بهترین خدمات اتوبار و ارسال باربری توسط شرکت حمل نقل باربری ایران زمین. یکی از معتبرترین و دقیق ترین اتوبار باربری های مازندران با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار زمینی ، شما را در تمامی امور جابجایی اثاثیه منزل…

 

 

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

 

 

 

چرا باربری ایران زمین ؟

باربری ایران زمین متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان مازندران  می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های مازندران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد ، این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های مازندران  به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در مازندران به عنوان برترین باربری با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان مازندران می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد.

.

.

 

حمل نقل درون شهری ، اسباب کشی ، باربری برون شهری و ارسال بار به شهرستان. بسته بندی اثاثیه ، صدور بیمه نامه بار پشتیبانی می نماید.

باربری شبانه روزی محمود اباد , شرکت اتوبار ایران زمین با ارائه خدمات اسباب کشی باربری. در مازندران و حفظ امنیت و سلامت بار، اسوده خاطر و اطمینان را به شما هدیه می‌بخشد.

 

این شرکت باربری اتوبار با ارائه نظم و ترتیبی خاص در زمینه اثاث کشی و حمل کالا بار آماده ارائه بهترین حرفه ای خدمات خود به شما می باشد ، پس اگر نیازمند یک باربری هستید که در تهران خدمات تضمینی خود را به شما ارائه دهد ، شرکت اتوبار ایران زمین می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اسباب کشی شما باشد.

 

 

باربری منظم و سر وقت

زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکت باربری ایران زمین بار غنیمت است. تمامی مراحل در باربری ایران زمین به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.
 
 

باربری قابل اعتماد

ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.
 
 
 

 

.

.


شعار ما کار ماست

حمل تخصصی اثاثیه منزل، مبلمان، کالاهای تجاری و اداری با کادری مجرب و حرفه ای

با نازلترین قیمت و قیمت توافقی

با بهترین کیفیت کاری

به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل

.

.

.

.

 

مازندران

تماس با ما

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق راه های زیر ، تماس حاصل فرمایید .

شرکت خدماتی تمام کار ایران زمین

 

Template Design:Dima Group